نوسازی موتورخانه

همانگونه که نسل ها یکی پس از دیگری تغییر می کنند و نو میشوند موتورخانه یک ساختمان هم نیاز به نوسازی دارد. برخی از مشتریان ما و مالکان و مدیران ساختمان ها تصور می کنند  که برای همیشه یک بویلر و یا دیگ آبگرم را می توان تعمیر کردو هر مشکلی را با جوشکاری ، تعمیر و یا  تعویض برخی از قطعات حل کرد در صورتی که در برخی اوقات بهترین صرفه جویی نوسازی موتورخانه می باشد.

در واقع یک سیستم گرمایشی فسیلی متشکل از مشعل ، مبدل حرارتی و دیگ ابگرم دارای یک عمر مفید حداکثر تا ۱۰ سال می باشد و درصورتی که  تصمیم به حفظ آن سیستم را داشته باشیم باید نوسازی کامل شود. در این نوسازی تمامی قسمتها باز شده و قسمتهای داری خوردگی باید به کلی تعویض گردند.

در بازدید هایی که از ساختمانهای اداری و مسکونی انجام می شود ، غالبا دیده می شود که مالکین و یا مدیران ساختمان از هزینه های فراوان تعمیر سیستم به ستوه آمده اند و به عنوان مثال گفته می شود که تا کی باید بطور ماهیانه هزینه جوشکاری مخزن ابگرم  که به سرعت سوراخ می شود را باید بپردازیم؟   نکته مهم اینجاست که یک مخزن که تحت خوردگی ۱۵ ساله آب سخت  می باشد کم کم و بر اثر خوردگی  نازک شده و در نقاط جوش سرعت خوردگی بیشتر  بوده است و بهمین دلیل پس از سپری شدن زمان عمر مفید هر چقدر هم که جوشکاری انجام شود هزینه اضافی و بیهوده ای خواهد بود و بهترین راه حل  این است که یک مخزن جدید  تهیه گردد

گروه تولیدی صنعت کار تهران با تکیه بر دانش روز متخصصین ،مهندسین و تکنسین های خود با بیش از 15 سال سابقه درخشان با تهیه شناسنامه  از تمامی اجزای موتورخانه  شما کار نوسازی را با بهترین کیفیت به انجام خواهد رساند و سامانه گرمایشی شما را برای یک دوره فعالیت بدون مشکل آماده میکند.هدف ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز میباشد.

با ما جهت دریافت مشاوره و نوسازی موتورخانه خوذ تماس بگیرید.تمامی حقوق این سایت برای اتصالات چدنی نهرساران محفوظ میباشد

طراحی و بهینه سازی در طراحی سایت جهش